Reklamní sdělení
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czAutomatizace bankovních procesů. Sloučení účtů, uživatelé a práva, rychle vyhledávání.
Chytrý výpishttps://chytryvypis.czUrychlíme procesy ve vašem e-shopu. Ověřujte bankovní převody efektivně.
E-shop snadno & rychlehttps://www.websnadno.czSystém WebSnadno nabízí moderní e-shop s podporou on-line plateb.

Vážení klienti, seznamte se s chodem ordinace. Prosíme Vás tímto o pečlivé přečtení a

o dodržování těchto pravidel:

Akutní případy ošetřujeme vždy první hodinu po začátku pracovní doby, od 07.00 – 08.00 hodin. Není nutné se objednávat. Ti, kteří přijdou až v 08.00 hodin se vystavují riziku, že budou muset čekat na volný termín v průběhu dopoledne. Od 08.00 hodin mají přednost objednaní.

Pracovní doba v pondělí: akutní případy od 12.00 – 13.00 hodin,                                                                                                                 odpolední ambulance pouze pro pracující

Objednávání :

  • e-mailem každý obvod zvlášť: mestan.ordinace@seznam.cz /  mestan.cheb@seznam.cz
  • od 10.30 – 11.00 hodin telefonicky pouze ve čtvrtek na čísle svého obvodu

Zároveň Vás žádáme o pochopení, neboť čas objednání nemusí být časem Vašeho vyšetření, ale je časem Vašeho čekání na vyšetření. Lékař si vyhrazuje právo měnit pořadí pacientů.

Pracovní neschopnosti : vypisují všichni lékaři ! Požadujte vystavení PN vždy tam, kde Vás ošetřili a kam budete chodit na kontroly. 

Vypisování pojistek: nutné zaplatit předem u sestry a přinést příslušný formulář, doba vyřízení až 3 měsíce dle pracovního vytížení, vyzvednutí po vyzvání.

Vypisování potvrzení / důchodů apod. pro OSSZ : je nutné doručit nové zprávy ze všech vyšetření  ve dvou vydáních (jedno pro nás, jedno jako příloha k žádosti). Není pravdou, že vyšetření musí být do uvedené doby 5 dnů, je to doba, kdy tuto skutečnost musíte oznámit lékaři a objednat si termín.

Výpis ze zdravotní dokumentace: nutné zaplatit předem u sestry, doba vyřízení až 1 měsíc dle pracovního vytížení, vyzvednutí po vyzvání.

Potvrzení na řidičské průkazy - viz  sekce Řidičské průkazy

Zástupy nepřítomnosti: není možné vyhledat ošetření u jiného než námi uvedeného lékaře. Nepožadujte vyplňování pojistek, potvrzení do zaměstnání apod. Lékař poskytne pouze nutné ošetření.

Recepty na léky a žádanky na pomůcky nelze z časových důvodů vystavovat na počkání. 

Předepisování léků je možné následujícím způsobem:

  • e-mailem: do svého obvodu
  • písemnou formou do schránky před čekárnou na chodbě
  • telefonicky od 10.30 – 11.00 hodin na čísle daného obvodu pouze ve čtvrtek

Jméno, příjmení, rodné číslo, název a síla léku, dávkování.

Např. Jana Holá, 76xxxx….., Torvacard 10 mg, 0 – 0 – 1

Recept je vydáván elektronicky do týdne od objednání, platnost receptu je 10 dní, tudíž je nutné si ho vyzvednout co nejdříve. Výdej tištěných receptů : ve čtvrtek v 11.00 hodin Tachov

                                     ve středu v 11.00 hodin Cheb

V případě smazání sms v mobilu, vyzvedněte léky na občanský průkaz. Posíláme opakovací recepty, vždy se zeptejte v lékárně. 

Zprávy z vyšetření od jiných lékařů či z hospitalizací neposílejte e-mailem, vhazujte do schránky na chodbě. Není nutné hlásit se u lékaře do 3 dnů, jak je uvedeno v každé propouštěcí zprávě. Nejdříve doručte zprávu, po prostudování si Vás objednáme k návštěvě. Děkujeme.